تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی ال جی در محل

تعمیر جاروبرقی ال جی

دستگاه جاروبرقی در بازار های امروزی با برندهای متفاوتی موجود هست که یکی از این برندها برند ال جی می باشد، با وجود این دستگاه ها کار تمیز کردن منازل را بسیار راحت تر شده است و با نبودش می تواند برای افراد مصرف کننده مشکلاتی را به وجود بیاورد.

باید توجه داشت که از دستگاه جاروبرقی ال جی به خوبی مراقبت نمایید تا نیازی به تعمیرات نداشته باشد.

علت بوی سوختگی جاروبرقی ال جی چه می تواند باشد؟

از موارد رایج در دستگاه های جاروبرقی ال جی بوی سوختگی است، در زمانی که متوجه این بو شدید بهتر است که در اولین مرحله دستگاه جاروبرقی را خاموش کنید و دستگاه را از پریز برق جدا کنید.

اول پریز برق را بررسی کنید شاید ایراد در پریز و یا دوشاخه ی دستگاه باشد، اگر اینطور نبود احتمال دارد که این بوی سوختگی به خاطر موتور دستگاه جاروبرقی ال جی باشد.

شاید به علت جایگاه نامناسب موتور در مکان اصلی خود، زغال ها تمام شده است و یا بلبرینگ های دستگاه به مشکل خورده است که باید با تکنسین های تعمیر جاروبرقی ال جی تعمیر فوری تماس بگیرید تا آنها اقدامات لازم برای تعمیرات و یا تعویض قطعات را انجام بدهند.

تعمیر جاروبرقی ال جی
تعمیر جاروبرقی ال جی

چرا جاروبرقی ال جی قدرت مکشش کم شده است؟

از متداول ترین موارد ایراد های دستگاه جاروبرقی ال جی نداشتن مکش می باشد که باید علت را جویا شد.

یکی از دلایل نداشتن مکش دستگاه جاروبرقی ال جی پر بودن کیسه ی جاروبرقی خواهد بود در بعضی از جاروبرقی ها باید کیسه را خالی کرد ولی در برخی دیگر نیاز به تعویض کیسه خواهد بود.

بهتر است کیسه را بررسی کرد تا اگر نیاز به خالی کردن دارد این کار را انجام بدهید و علت دیگر هم می تواند انسداد لوله خرطومی دستگاه باشد، که با برطرف کردن این انسداد باید ایراد دستگاه برطرف بشود.

البته بهتر است که هر چند وقت یکبار هم فیلتر دستگاه را تمیز و مرتب نمایید و اگر از نوعی است که باید فیلتر را تعویض نمود بهتر است این کار را انجام بدهید.

علت کم شدن قدرت موتور دستگاه جاروبرقی ال جی

گاهی ممکن است در زمان استفاده کردن از دستگاه جاروبرقی LG ببینید که از قدرت موتور کاسته شده است، ابتدا فیوز و پریز برق را می توانید بررسی کنید.

احتمال دارد که مشکل در قسمت برق باشد در غیر این صورت می تواند خراب شدن زغال ها و یا صدمه دیدن بلبرینگ ها می تواند این اشکال را به وجود بیاورد که منتهی به کم شدن قدرت موتور خواهد شد.

با بی توجهی به این مشکلات پیش آمده و اهمیت ندادن می توانید باعث نیم سوز شدن موتور جاروبرقی ال جی خود بشوید، در صورت مشاهده کردن ایرادات بهتر است در اسرع وقت آن را برطرف نمایید تا به قطعات دیگر آسیبی وارد نکنید.

چرا دستگاه جاروبرقی ال جی به طور ناگهانی خاموش میشود؟

اگر در زمان کار کردن با جاروبرقی با خاموشی یهویی روبرو شدید و بعد از نیم ساعت روشن بشود مشکلی در عملکرد دستگاه وجود ندارد زیرا گاهی دستگاه های جاروبرقی به این سیستم مجهز هستند که به علت زیاد داغ نشدن دستگاه خاموش می شود تا از سوختن موتور جلوگیری بشود.

در اثر پر بودن و انسداد لوله ی دستگاه به وسیله ی قطعه ی ترموستات اخطار خاموشی داده می شود ولی اگر غیر ازاین مورد باشد بهتر است برای رفع عیب دستگاه با متخصصین تعمیر جاروبرقی ال جی تماس بگیرید تا مشکل دستگاه را برطرف کنند.

روشن شدن خود به خود دستگاه جاروبرقی ال جی

اگر با این مشکل روشن شدن خودکار دستگاه جاروبرقی روبرو شدید بهتر است که یک بار آن را خاموش و روشن کنید و سیم برق و پریز را بررسی کنید.

در صورتیکه این عیب برطرف نشد باید به تکنسین های تعمیر جاروبرقی ال جی اطلاع رسانی کنید تا آنها اقدامات لازم را در جهت برطرف کردن عیب جاروبرقی ال جی انجام بدهند.

تعمیر جاروبرقی ال جی
تعمیر جاروبرقی ال جی

علت صداهای زیاد از دستگاه جاروبرقی ال جی چیست؟

از موارد شایع در جاروبرقی های ال جی وجود سر و صدا ها می باشد، احتمال دارد این صداها برای نچرخیدن پروانه ی دستگاه باشد که در اثر استفاده و گذشت زمان وجود گرد و غبار بر روی پروانه ی دستگاه باعث تولید صداهای ناهنجار از جاروبرقی ال جی بشود.

علت دیگر می تواند به خاطر فرسوده شدن و خراب شدن قطعه ی بلبرینگ های جاروبرقی ال جی باشد که شفت و کلکتور و زغال ها به خوبی عمل نخواهند کرد.

که شما باید با شنیدن این صداهای ناهنجار قبل از اینکه به قطعات دیگر آسیبی وارد بشود اقدامات لازم در جهت رفع این عیب انجام بدهید تا دستگاه بتواند بدون سر و صدا کار کند و مشکلی پیش نیاید.

ایراد پیدا کردن سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

با اینکه قطعه ی سیم جمع کن بسیار ساده است ولی ممکن است در حین استفاده از جاروبرقی ال جی دچار مشکل بشود.

از علل هایی که باعث خرابی آن می شود استفاده ی نادرست از سیم جمع کن است، باید در زمان جمع کردن سیم دقت لازم را داشته باشید و به طور صحیحی آن را جمع کنید، البته گاهی هم می تواند در سیم و یا کابل آن اشکال نمایان شده باشد.

اگر در جمع کردن سیم مشکل پیدا شد ممکن است در اثر ضعیف شدن فنر سیم جمع کن باشد.

با وجود مشاهده ی هر گونه مشکل در سیم جمع کن و یا خودکار جمع شدن سیم و… باید از تعمیرکاران تعمیر جاروبرقی ال جی کمک بگیرید تا با باز کردن آن قسمت سیم جمع کن ایراد را پیدا کنند و آن را برای شما برطرف نمایند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا