تعمیر پکیج

تعمیر پکیج بوتان با گارانتی

تعمیر پکیج بوتان

دستگاه پکیج هم از دستگاه های پیشرفته ایی است که امروزه توانسته در جایگاه آبگرمکن قرار بگیرد.

این دستگاه توانسته در فصل سرما آب را گرم برای مصرف و همچنین به عنوان وسیله ی گرمایشی در زمستان خانه ها را گرم کند.

پکیج بوتان یکی از برندهای این تولیدات می باشد که در بین مصرف کنندگان مورد تایید قرار گرفته و بیشتر افراد این برند را می شناسند.

عیب یابی کردن دستگاه پکیج بوتان زمانی امکان دارد که کدهای خطا را به دلیل آن شناسایی کرده و برای برطرف کردن آن اقدام نمود که برای رفع این خطاها باید از کارشناسان تعمیر پکیج بوتان تعمیرفوری کمک گرفت.

موارد شایع مشکلات دستگاه پکیج بوتان

هر گاه دستگاه پکیج بوتان با یکی از این موارد ایرادها روبرو بشود نیازمند تعمیرکاران متخصص تعمیر پکیج بوتان خواهد شد:

نشتی آب از دستگاه پکیج، وجود صداهای زیاد از دستگاه پکیج، ظاهر شدن کدهای خطا، خراب شدن برد الکترونیکی، ایراد در پمپ آب پکیج، روشن نشدن دستگاه پکیج و خاموش شدن صفحه ی نمایش، خاموش شدن دستگاه پکیج هر چند ساعت یکبار و…

از مواردی است که ممکن است برای دستگاه پکیج بوتان پیش بیاید، با بروز هر یک از این موارد می تواند در عملکرد دستگاه پکیج اختلال ایجاد کند که شما با اطلاع رسانی به تعمیرکاران متخصص تعمیر پکیج بوتان می توانید عیب آن را برطرف کنید.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان

انجام عمل رسوب زدایی دستگاه پکیج بوتان

دستگاه پکیج بوتان هم مانند دیگر پکیج ها همواره نیازمند انجام رسوب زدایی است که هر چند وقت یکبار نیاز هست که شما دستگاه را رسوب زدایی نمایید.

عمل رسوب زدایی بسته به نوع آب منطقه و سختی آن و وجود املاح در آب دارد، شما می توانید با پایین آوردن سطح میزان سختی آب به وسیله ی فیلترهای رسوب گیر در کیفیت عملکرد دستگاه پکیج بوتان تاثیر گذار باشید.

اگر از دستگاه های پکیج دو مبدله استفاده کرد و همچنین برای جلوگیری از گرفتن رسوب زیادتر از مدل هایی که دارای مخزن می باشد استفاده کرد مشکلات رسوب گیری کمتر خواهد شد.

انجام سرویس های دستگاه پکیج از مهم ترین کارهای افراد مصرف کننده می باشد زیرا این دستگاه بسیار پر کاربرد می باشد.

مثلاً اگر همین هواگیری ساده را به موقع انجام بدهید می توانید از هزینه های زیادتر و خرید پکیج جلوگیری به عمل آورید و برای داشتن یک دستگاه پکیج با عمر مفید موثرتر خواهد بود.

تعمیر کردن قطعه ی برد الکترونیکی دستگاه پکیج بوتان

قطعه ی برد در دستگاه پکیج عملکردهای مختلف را شوفاژ را مورد کنترل و بررسی قرار داده و به عنوان مغز پکیج عمل کرده.

در مواقعی که این قطعه خراب شود اختلالی در عملکرد دستگاه پکیج بوتان به وجود آمده که افراد متخصص تعمیر پکیج بوتان می توانند با بررسی و برطرف کردن ایرادش کارایی دستگاه پکیج را همانند روزهایی اولیه بکنند.

قطعات برد شامل: فیوز کنترل که کنترل جریان برق را در دستگاه دارد و با معیوب شدنش برق قطع خواهد شد.

ترانسفربرد، پتانسیومترهای برد کنترل، جامپرهای برد الکترونیکی می باشد که با وجود هر گونه عیبی این قطعات از کار می افتد.

انفجاری روشن دستگاه پکیج بوتان به چه علتی می تواند باشد؟

در زمانی که در دستگاه پکیج فاصله ی الکترود جرقه تا مشعل به درستی تنظیم نباشد، ضعیف عمل کردن جرقه زن، وجود قطعات گاز شهری به جایگزینی قطعات در دستگاه پکیجی که با کپسول کار می کند.

در نهایت انسداد به خاطر وجود گرد و غبار روی سوراخ های مشعل باعث نمایان شدن این مشکلات خواهد شد با برطرف کردن این موارد می توان از انفجاری روشن شدن دستگاه پکیج جلوگیری کرد.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان

متعادل نبودن دمای آب دستگاه پکیج بوتان

گاهی احتمال دارد در زمان مصرف آب از پکیج دستگاه آب را به خوبی گرم نکند و دما در آب بالا و پایین برود.

نوسان داشتن دمای آب می تواند به دلیل کم بودن فشار آب باشد و با کمک و زیاد شدن فشار آب دمای هم تغییر بکند.

قطعه ی مبدل رسوب گرفته باشد و یا خراب شدن قطعه ی ntc، زیاد شدن ارتفاع شعله ی کوتاه و یا ایراد در تنظیم پمپ فشار و باد نداشتن آن که در فشار آب موثر واقع شده که باعث نمایان شدن این ایراد در دستگاه پکیج بوتان خواهد شد.

چرا دستگاه پکیج بوتان روشن نمیشود؟

اگر با این ایراد در دستگاه پکیج بوتان روبرو شدید باید فشار آب و جریان برق و یا نقص در گاز ورودی به دستگاه باشد.

که با تامین کردن این موارد و استفاده کردن از دستگاه محافظ برق می توانید آن را برطرف نمایید، گاهی با تعویض قطعه ی سوئیچ هوا می توان ایراد فشار هوا را برطرف کرد.

خراب شدن قطعه ی پمپ پکیج بوتان

اگر اشکالی در سیم کشی و برق ورودی و گرفتگی در پمپ و سوختگی وجود داشته باشد باعث نمایان شدن این ایراد در دستگاه پکیج خواهد شد که با انجام تعمیرات و یا تعویض قطعات آسیب دیده می توان رفع عیب نمود.

انجام هواگیری دستگاه پکیج بوتان

اگر دستگاه پکیج بوتان را به موقع هواگیری کنید می توانید از مزیتهایی برخوردار باشید، با هواگیری در هزینه ی گاز مصرفی، باعث افزایش عمر دستگاه پکیج، کارکرد مناسب دستگاه و به خوبی گرم شدن آب، با دمای مناسبی آب مصرفی را گرم می کند.

در زمان کار کردن از صدای کمتری برخوردار است و باعث کمتر شدن خطر ابتلا از نشتی آب رادیاتورها ست.

پکیج ها دارای مدل های متفاوتی هستن که شما مصرف کنندگان با داشتن اطلاعات و آگاهی بهتر می توانید با مشکلاتش روبرو بشوید و در زمان مشاهده کردن هر گونه از این موارد با متخصصین تعمیر پکیج بوتان در ارتباط باشید تا رفع عیب بشود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا