دسته‌بندی نشده

معرفی نزدیک ترین مراکز اعزام پرستار

معرفی نزدیک ترین مراکز اعزام پرستار سالمند، کودک و بیمار در تهران

در مطلب نزدیک ترین مراکز اعزام پرستار در تهزان باید بهترین ها را نام ببریم، سپید گستر مرکز خدمات پرستاری مجاز و معتبر در تهران است که به ارائه خدمات تخصصی در زمینه پرستاری از سالمند، کودک و بیمار می پردازد، این مجموعه با اعزام پرستاران متخصص به محل، به فعالیت می پردازد.

خدماتی که توسط پرستاران سالمند، کودک و بیمار در مرکز سپید گستر انجام می شود مطابق با آخرین متدهای پرستاری است که به صورت ساعتی، روزانه و شبانه روزی انجام می شوند، یکی دیگر از مراکز اعزام پرستار و خدمات پرستاری شرکت پرستاری پرستار تهران است.

ارائه خدمات تخصصی پرستاری در تهران

همان طور که اشاره کردیم موسسه سپید گستر به ارائه خدمات تخصصی در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار می پردازد، این مجموعه دارای شعب متعددی در تمامی مناطق 22 گانه تهران بوده و خدمات تخصصی پرستاری را در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران ارائه می دهد.

پرستار سالمند
پرستار سالمند

در صورتی که در هر منطقه ای از تهران سکونت دارید و به دریافت خدمات تخصصی در زمینه مراقبت و نگهداری از سالمند، کودک و بیمار عزیز خود نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در صفحه تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان بهترین پرستار را انتخاب کنید.

موسسه سپید گستر چه خدماتی ارائه می دهد؟

 1. پرستار سالمند
 2. پرستار کودک
 3. پرستار بیمار
 4. تزریقات در منزل
 5. پانسمان در منزل
 6. فروش و اجاره تجهیزات پزشکی
 7. ارائه خدمات پزشکی
 8. ارائه خدمات پاراکلینیکی

پرستار سالمند از سپید گستر

امروزه افراد درگیری های فراوانی داشته و مشغله های شان بسیار است، این درگیری ها و مشغله ها موجب ایجاد محدودیت هایی در زندگی افراد می شود و امکان نگهداری و مراقبت از سالمندان را توسط افراد کاهش می دهد.

از این جهت افراد برای مراقبت و نگهداری از سالمندان عزیزشان در منزل به دنبال مراکز معتبر خدمات پرستاری بوده و به پرستار حرفه ای و معتمد نیاز دارند.

اهمیت استخدام پرستار سالمند در منزل

با استخدام پرستار سالمند در منزل نیازی به انتقال سالمند عزیزتان به سرای سالمندان ندارید، سالمندان با زندگی در منزل شخصی شان و تحت نظر پرستار استقلال و عزت نفس بیشتری را تجربه کرده، ضمن اینکه بیماری های سالمندانی که از آن ها در منزل مراقبت و نگهداری می شود در مدت زمانی کوتاه تری بهبود پیدا می کند.

پرستار سالمند در تهران
پرستار سالمند در تهران

وظایف پرستار سالمند موسسه سپید گستر

مراقبت و نگهداری از سالمند

اولین و مهم ترین وظیفه پرستار سالمند مراقبت و نگهداری اصولی و دوستانه از سالمند است، پرستار موظف است که با سالمند رابطه ای دوستانه و صمیمانه برقرار کند تا سالمند احساس راحتی داشته باشد.

توجه به بهداشت سالمند

افراد سالمند به دلیل کهولت سن توانایی انجام برخی از امور بهداشتی همچون استحمام را ندارند، شستن لباس ها، تعویض آن ها، حمام کردن سالمند و سلمانی کردن موهای او از دیگر وظایف اصلی پرستارسالمند محسوب می شود.

در صورتی که سالمند توانایی کنترل ادرار خود را نداشته باشد پوشک کردن سالمند بر عهده پرستار است.

ارائه خدمات تخصصی درمانی

پرستار باید از وضعیت درمانی سالمند مطلع باشد، در صورتی که سالمند نیاز به مصرف دارو داشته باشد، پرستار باید دز مورد نیاز سالمند را به او بدهد و به انجام امور تخصصی درمانی از جمله پانسمان و تزریقات بپردازد.

تهیه غذای برای سالمند

پرستار سالمند موظف است که با توجه به بیماری ها و رژیم غذایی سالمند برای او غذا و میان وعده تهیه کرده و او را از مصرف مواد غذایی ناسالم منع کند.

انجام امور نظافتی منزل سالمند

پرستار سالمند موظف است که به انجام امور نظافتی خانه سالمند نیز بپردازد، خانه را جارو و گردگیری کرده و از مهمانان سالمند نیز پذیرایی کند.

پرستار کودک
پرستار کودک

پرستار کودک از سپید گستر

در صورتی که به هر دلیلی زمان کافی برای مراقبت و نگهداری از کودک عزیزتان را ندارید می توانید این کار را به پرستاران متخصص مجموعه سپید گستر بسپارید، دوره کودکی حساس ترین دوران زندگی است و کودکان در این دوران دارای نیازهای بسیاری هستند که باید به شکلی صحیح توسط پرستار برطرف شود.

با توجه به تاثیر شگرف پرستار در شخصیت کودک باید پرستاری مورد اعتماد و آموزش دیده استخدام کنید که روند رشد کودک دچار اختلال نشده و کودک به بهترین شکل رشد کند.

وظایف پرستار کودک

توجه به ایمنی کودک

مهم ترین وظیفه ای که پرستار کودک دارد حفظ ایمنی کودک در منزل است، پرستار کودک باید متعهد باشد که امنیت کودک در منزل و خارج از منزل کاملا حفظ می شود و کودک در محیطی ایمن قرار دارد.

حمام کردن کودک

حمام کردن کودکان از دیگر وظایف پرستاران کودک است، پرستار باید با دقت و ایمنی فراوان کودک را حمام کند و برای او لباس های مناسب بپوشاند.

پوشک کردن کودک و تعویض آن

پرستار موظف است که بلافاصله پس از کثیف شدن پوشک، کودک را به سرعت تمیز کرده و او را مجدد پوشک کند.

تهیه غذا و میان وعده برای کودک

پرستار موظف است برای کودک غذای مناسب آماده کند، در صورتی که کودک از شیر خشک استفاده می کند شیر خشک کودک را آماده کرده و به او بدهد.

پرستار باید از حساسیت های غذایی کودک مطلع بوده و با استفاده از مواد غذایی سالم به تهیه غذا و میان وعده برای کودک بپردازد.

دارو دادن به کودک

در صورتی که کودک از داروی خاصی استفاده می کند پرستار باید مطابق با دستورالعمل های پزشک دوز مصرفی را به کودک بدهد.

سرگرم کردن کودک

پرستار باید با کودک وقت گذرانده و با او بازی کند، استفاده از اسباب بازی ها، ساخت کاردستی، نقاشی و… از دیگر وظایف ضروری پرستار کودک می باشد.

رسیدگی به تکالیف درسی کودک

در صورتی که پرستار از کودک مدرسه ای مراقبت و نگهداری می کند نیاز است که در انجام تکالیف مدرسه به او کمک کند و بر فعالیت های درسی کودک نظارت داشته باشد.

پرستار بیمار از سپید گستر

با استخدام پرستار بیمار در منزل، بیمار خدمات درمانی و پرستاری تخصصی ای را دریافت می کند، ضمن این که بیماری های جسمی و روانی بیماران از طریق سریع تر بهبود میابد، همچنین مراقبت از بیمار در منزل به دلیل بهداشتی بودن محیط منزل و عدم وجود میکروب بهتر از نگهداری از بیمار در بیمارستان است.

پرستار بیمار
پرستار بیمار

وظایف پرستار بیمار

 • دارو دادن به بیمار طبق دستورالعمل های پزشک
 • چکاپ بیمار به طور منظم (اندازه گیری فشار و قند خون بیمار)
 • انجام تزریقات
 • ارائه خدمات پانسمان

مزایای استفاده از مراکز اعزام پرستار و موسسه خدماتی سپید گستر

 1. سپید گستر مجموعه ای مجاز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است.
 2. پرستاران فعال در مجموعه سپید گستر افراد متخصص و آموزش دیده هستند.
 3. پرستارانی که در موسسه سپید گستر به فعالیت می پردازند افراد معتمد و مورد اعتمادی هستند.
 4. پرستاران مجموعه سپید گستر به ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت می پردازند.
 5. پرستاران موسسه سپید گستر به ارائه خدمات به صورت ساعتی، روزانه و شبانه روزی می پردازند.
 6. موسسه سپید گستر در تمامی روزهای هفته به صورت 24 ساعته به پشتیبانی می پردازد.
 7. عملکرد پرستاران مجموعه سپید گستر به صورت مداوم نظارت می شود.
 8. دستمزد پرستاران مجموعه سپید گستر مطابق با تعرفه های از پیش تعیین شده و مشخص می باشد.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا