تعمیر ماشین لباسشویی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

دستگاه ماشین لباسشویی وسیله ایی برای شستشوی لباس ها می باشد ولی باید با توجه به جنس و نوع لباس و مقدار کثیفی آنها و تنظیم نمودن دستگاه با توجه به برنامه ی مخصوص لباس ها بتوانید یک شستشوی لباس تمیز داشته باشید وگرنه فقط با قرار دادن لباس ها در داخل دستگاه منتظر تمیز شدن آنها نباشید با شماره تلفن نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تماس باشید.

ماشین لباسشویی ال جی از برندهایی است که بازارهای امروزی بسیار پرطرفدار می باشد و استفاده از آن رو به افزایش بوده و ماشین لباسشویی ال جی با توجه به قدرت و مصرف بهینه ی آن توانسته جوابگوی خواسته های مصرف کنندگان باشد.

این دستگاه الکتریکی شستشوی لباس ها باید از مراقبت های لازم را کرد تا همیشه بتوان از آن استفاده کرد و با کمی بی توجهی احتمال خراب شدن دستگاه لباسشویی ال جی خود را بالا می برید.

شماره تلفن نمایندگی ال جی

09124573404

چند نکته ی مهم در بالا بردن طول عمر دستگاه لباسشویی ال جی

همیشه باید به دستگاه لباسشویی ال جی خود توجه داشته باشید و در زمان استفاده کردن از آن به نکاتی اهمیت بدهید تا باعث طول عمر مفید دستگاه بشوید.

در زمان استفاده از دستگاه ماشین لباسشویی خود حتماً از شوینده های مناسب و مخصوص استفاده کرده و هیچ گاه از مقدار زیادی برای شستن مورد استفاده قرار ندهید زیرا باعث کف زیاد در داخل دستگاه شده و باقی مانده مواد شوینده در درون دستگاه لباسشویی ال جی خواهد شد.

هرگاه کار شستشوی لباس ها تمام می شود بهتر است که هر چه زودتر لباس ها را از داخل دستگاه خارج کرده و درب دستگاه را برای مدتی باز گذاشته تا رطوبت داخل آن خشک بشود و از کپک زدن جلوگیری به عمل بیاید.

حجم لباس ها را برای شستشو در نظر بگیرید و متناسب با ظرفیت دستگاه باشد و بیش از حد مجاز درون آن لباس قرار ندهید.

شیلنگ آب دستگاه ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید تا اگر ایرادی و یا فرسودگی در آن مشاهده می کنید برطرف بشود با شماره تلفن نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

وجود صداهای زیاد در دستگاه ماشین لباسشویی ال جی

ممکن است در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی متوجه صداهای ناهنجار بشوید که می تواند دلایل متعددی داشته باشد که باید علت اصلی را جویا بشوید تا ایراد دستگاه را برطرف کنید.

 احتمال دارد که در قسمت شکستگی قطعه ی بلبرینگ درام که بسیار دارای اهمیت می باشد که وجود ایراد در این قطعه باعث شده عدم چرخش ایجاد بشود و بهتر است که در زمان متوجه شدن زودتر اقدام به درست کردنش بکنید.

زیرا ممکن است که به قطعات دیگر آسیب وارد کند، دلیل دیگر برای فرسودگی و یا قرقره درایو باشد که در اثر استفاده کردن و گذشت زمان این مشکل به وجود آمده است.

دلیل آخر این سر و صداها می تواند به علت انسداد فیلترهای ماشین لباسشویی ال جی باشد که بهتر است شما تعویض این قطعه را به موقع انجام بدهید تا دچار مشکل نشوید.

دلیل باز نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی ال جی ممکن است با ایراد باز نشدن درب دستگاه روبرو بشوید، احتمال دارد میکروسوئیچ قفل درب آن دچار ایراد شده باشد.

ممکن است که قطعه ی پمپ تخلیه دستگاه ماشین لباسشویی خراب شده باشد، آسیب دیدن برد الکترونیکی هم در نمایان شدن این مشکل می تواند دخالت داشته باشد که برای برطرف کردن این ایراد باید با تکنسین های با تجربه ی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تعمیر فوری ارتباط برقرار کرده تا دستگاه را عیب یابی کرده و رفع عیب کنند.

چرا ماشین لباسشویی ال جی نشتی آب دارد؟

اگر از دستگاه ماشین لباسشویی ال جی آب نشت می کند احتمال دارد در یک قسمت دستگاه مشکلی پیش آمده است مانند:

اگر پمپ تخلیه خراب شده باشد و نتواند عمل تخلیه را به درستی انجام بدهد، خراب شدن کاسه نمد دیگ دستگاه ماشین لباسشویی، آسیب دیدن شیر برقی دستگاه لباسشویی، فرسودگی و پوسیده شدن شیلنگ دستگاه لباسشویی، گاهی سوراخ شدن دیگ ماشین لباسشویی هم می تواند دلیلی برای نشتی باشد.

همچنین وجود نشتی از منبع هیدوراستات هم می تواند باشد که در صورت مشاهده کردن هر گونه نشتی آب بهتر است اقدامات لازم را در برطرف کردن این ایراد انجام بدهید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

چرا لباس ها در داخل دستگاه ماشین لباسشویی ال جی خوب شسته نمی شود؟

اگر در اجرای شستشوی لباس ها برنامه به درستی انتخاب نشده باشد و دستگاه را با درجه ی حرارت پایین تری تنظیم کرده باشید و متناسب با مقدار کثیفی لباس ها برنامه تعیین نشده باشد.

می تواند لباس ها به خوبی شسته نشود، البته عمل نکردن هیتر و یا المنت دستگاه لباسشویی هم می تواند در تمیز نشستن نقش داشته باشد زیرا اگر لباس ها با دمای آب بالاتری شستشو بشود به یقین تمیزتر خواهد شد تا شستشو با آب سرد صورت بگیرد.

در بعض مواقع هیچ یک از این موارد نیست و وجود رسوبات حاصل از املاح آب باعث می شود که لباس ها تمیز نشود، بهتر عملیات سرویس دوره ایی دستگاه را به موقع انجام بدهید تا دچار این مشکلات نشوید.

خاموش شدن دستگاه لباسشویی ال جی در حین کارکردن

اگر در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی ال جی مشاهده کردید که دستگاه خاموش شده این ایراد می تواند به خاطر آسیب دیدن قطعه ی برد الکترونیکی و یا تایمر دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد.

ولی در برخی موارد دیگر می تواند به علت موتور، پمپ و وجود جریانات بیش از حد مجاز وارد شده در مدار دستگاه خواهد بود که می تواند این مشکلات را در دستگاه لباسشویی شما ایجاد بکند که با کمک کارشناسان متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می توانید رفع عیب کنید با شماره تلفن نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تماس باشید.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

09124573404

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا