تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی سامسونگ با گارانتی

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

دستگاه جاروبرقی که در دنیای کنونی برای تمیز کردن منازل استفاده ی بسیاری دارد و در صورت خراب شدنش مشکلاتی را برای افراد مصرف کننده به وجود می آورد و استرس دارند که با چه تعمیرکاری تماس بگیرند تا مشکل و ایراد دستگاه را برطرف کند.

برند سامسونگ یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ی فناوری می باشد که دستگاه جاروبرقی سامسونگ هم یکی از دیگر از محصولاتش می باشد.

دستگاه جاروبرقی سامسونگ به دلیل استفاده ی مداوم اگر به سرویس های دوره ایی آن بی توجهی بشود ممکن است دچار خرابی های زیادی بشود.

 از نکات مهم در امر نگهداری دستگاه جاروبرقی تمیز کردن به موقع فیلتر دستگاه خواهد بود و خالی کردن به موقع کیسه ی جاروبرقی می باشد.

خراب شدن دکمه ی پاور دستگاه جاروبرقی سامسونگ

در دستگاه های جاروبرقی بسته به نوع و مدل آنها دکمه ی پاور آن در قسمتهای متفاوت می باشد ولی در دستگاه های جاروبرقی که نوع قدیمی تر می باشد دکمه ی پاور بر روی بدنه ی دستگاه خواهد بود.

معمولاً مکان قرار گرفتن دکمه ی روشن و خاموش دستگاه بر روی برد دستگاه است که در زمان خراب شدن برای انجام تعمیر جاروبرقی سامسونگ باید افراد مجرب و متخصص تعمیرفوری انجام بدهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

فیلتر و گرفتگی در اجزای دستگاه جاروبرقی سامسونگ

دستگاه جاروبرقی دارای دو نوع فیلتر داخلی و خارجی می باشد که بعد از هر بار استفاده بهتر است که آن را تمیز کرد که بستگی به تعداد استفاده از دستگاه جاروبرقی را دارد و گاهی هم نیازمند تعویض خواهد بود.

گاهی احتمال دارد که بوی بد از دستگاه را متوجه بشوید که می تواند به خاطر گیر کردن آشغال در اتصالات و لوله ی دستگاه است که این بوی بد را به وجود آورده که برای برطرف کردن این ایراد بهتر است که لوله را از دستگاه جدا کرد و آن آشغال را از لوله خارج کرده و پس از شستشو خشک کنید.

آسیب دیدن برد دستگاه جاروبرقی سامسونگ

همان طور که می دانید برد دستگاه از مهم ترین قطعات دستگاه خواهد بود که با سوختن و خراب شدنش اختلال در عملکرد برنامه های دستگاه جاروبرقی شما خواهد داشت.

در این زمان ترموستات کار خود را انجام داده ولی نمی تواند اطلاعات را به برد انتقال بدهد.

 از نشانه هایی که مشخص می شود برد دستگاه جاروبرقی سامسونگ شما دچار آسیب شده و نیاز به تعمیرات و یا تعویض دارد:

در مواقعی که جاروبرقی روشن نخوهد شد، دور جاروبرقی در زمان استفاده کردن کم و زیاد خواهد شد.

نمایشگر دستگاه بسوزد،جاروبرقی به طور ناگهانی دچار خاموشی بشود، کلید تنظیمات دستگاه کار نکند، کلیدها جرقه بزند، کم شدن مکش دستگاه جاروبرقی و…

از علائمی است که نشان دهنده ایراد در قسمت برد دستگاه است که باید با کمک تکنسین های متخصص تعمیر جاروبرقی سامسونگ اقدامات ضروری در جهت برطرف کردن ایراد جاروبرقی انجام بشود.

داغ شدن جاروبرقی در زمان کار کردن

اگر در زمان کار کردن با دستگاه جاروبرقی samsung مشاهده کردید که دستگاه بسیار داغ شده است این گرمای بیش از حد می تواند به خاطر قطعات برد و موتور باشد که در شرف سوختن قرار دارند.

برای جلوگیری از این موضوع بهتر است فیلترها را همیشه تمیز کرد و تبادل هوا در موتور به خوبی صورت بگیرد و موتور زود داغ نشود.

پر بودن کیسه ی جاروبرقی هم می تواند در این امر کمک کند که به موتور فشار زیادی وارد بشود و همچنین خراب شدن ترموستات و نیم سوز شدن موتور دستگاه و سوختن برد هم می تواند از موارد دیگری باشد که در داغ شدن دستگاه جاروبرقی نقش داشته باشد.

علت سر و صداهای زیادی دستگاه جاروبرقی سامسونگ

با مشاهده ی صداهای ناهنجار از دستگاه جاروبرقی در حین کار کردن باید به آن اهمیت داد و دستگاه را خاموش کرده تا به قطعات دیگر آسیبی وارد نشود.

علت این صداها می تواند دلایلی متعددی داشته باشد که موارد می تواند شامل ایراد در قطعه ی پروانه و خراب شدن بلبرینگ و یا گیر کردن پلاستیک و یا شی در داخل کیسه باشد.

با بررسی کردن اگر متوجه شدید که ایراد در کیسه و… نیست و اشکال قسمتهای دیگه است باید با متخصصین حرفه ایی تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید و از آنها بخواهید اقدامات لازم را در جهت رفع این عیب دستگاه انجام بدهند.

نکته ی مهم :

همیشه بهتر است که برس دستگاه جاروبرقی را تمیز کنید ممکن است که از کرک و مو پوشیده شده باشد که با گذشت زمان مانع از چرخش درست برس دستگاه خواهد شد.

همیشه کیسه ی دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز به تخلیه حتماً این کار را انجام بدهید تا به موتور دستگاه فشار وارد نشود.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

به چه علت دستگاه جاروبرقی سامسونگ شما خاموش و روشن خواهد شد؟

زمانی که با این مشکل دستگاه جاروبرقی روبرو شدید و در حال خاموش و روشن شدن می باشد بهتر است که علت را جویا بشوید.

در ابتدای کار احتمال دارد اشکال در قسمت سیم دستگاه باشد و در اثر کشیدگی باعث قعطی سیم شده باشد و علت بعدی می تواند به خاطر معیوب شدن موتور دستگاه جاروبرقی شما باشد.

گاهی به خاطر داغ شدن دستگاه احتمال دارد که خاموش و روشن بشود، یکی از مواردی که در داغ شدن موتور جاروبرقی نقش دارد می تواند به خاطر انسداد فیلترها و کیسه ی جاروبرقی و لوله های آن پیش بیاد که با برطرف کردن این موارد باید مشکل برطرف بشود.

برای برطرف کردن گرفتگی فیلتر بهتر است که اگر جنس آنها قابل شستشو می باشد حتماً بشویید و یا اگر قابل تعویض خواهد بود بهتر است که تعویض صورت بگیرد.

فکر می کنید علت بی نظم کار کردن دستگاه جاروبرقی سامسونگ چه خواهد بود؟

از موارد رایج مشکلات جاروبرقی نامنظم کارکردنش می باشد، علت این مشکل می تواند به خاطر این باشد که فشار فنرهای پشت زغال ها به اندازه ی کافی نیست که باعث ایجاد جرقه و گرم شدن آرمیچر خواهد شد.

برای رفع این ایراد بهتر است که فنر زغال ها را کشیده و فشار را تنظیم نمود و اگر قطعه ایی نیم سوز شده باشد باید آن را تعویض کرد.

علت لرزش دستگاه جاروبرقی سامسونگ

از موارد دیگری که بیشتر افراد مصرف کننده با آن روبرو می شوند لرزش دستگاه هست که در این زمان باید نگه دارنده های موتور را بازرسی کرد.

در صورت شل شدن بهترا ست برای رفع عیب آن ها را سفت کنید و در صورت خراب شدنشان عمل تعویض انجام شود.

اگر آب به داخل دستگاه جاروبرقی شما رفت چه کنید؟

در مواقعی که به طور عمد و یا غیر عمد این اتفاق برای دستگاه جاروبرقی شما بیفتد احتمال دارد به قطعه ی برد الکترونیکی آسیب وارد بشود.

در زمان وقوع این حادثه بهتر است که سریع دستگاه را خاموش کنید تا به قطعات دیگر صدمه ایی وارد نشود، بهتر است با کارشناسان تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید تا راهنمایی تان کنند و مشکلی برای جاروبرقی شما به وجود نیاید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا