تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کمترین زمان

تعمیر ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی یکی دیگر از لوازم برقی در آشپزخانه هاست که برای شستشوی لباس ها از آن استفاده می شود و کارها را در منزل بسیار راحت و آسان کرده است.

با کوچکترین ایرادی که پیدا بکند و در عملکردش دچار اختلال بشود کارها با دشواری انجام خواهد شد و باید از تعمیرکاران حرفه ایی تعمیر ماشین لباسشویی دوو تعمیرفوری بخواهید تا ایرادش را برطرف نمایند.

توقف کار دستگاه ماشین لباسشویی دوو

با نمایان شدن این مشکل در دستگاه ماشین لباسشویی دوو بهتر است که شما مصرف کنندگان در ابتدای کار فیلتر پمپ تخلیه را چک کرده و بعد از آن شیلنگ تخلیه را بررسی کرده.

با حل نشدن این ایراد باید با متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید و با بیان ایراد دستگاه از آنها بخواهید تا رفع عیب نمایند.

خراب شدن و کار نکردن قطعه ی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دوو

همان طور که می دانید قطعه ی برد الکترونیکی از قطعات مهم و پر اهمیت دستگاه ماشین لباسشویی دوو می باشد.

که ممکن است در اثر نوسانات برقی و یا اینکه وارد شدن یک ضربه از خارج به سیستم ماشین لباسشویی این ایراد پیدا شده باشد.

با انجام دادن تعمیرات و یا تعویض این قطعه می توان اشکال را برطرف نمود، برای جلوگیری از نوسانات برقی بهتر است که از محافظ برق استفاده کرد.

قطعه ی برد از موارد مهم می باشد که تمامی فرمان های دستگاه ماشین لباسشویی دوو از این قطعه می باشد و نیازمند تخصصی خاصی برای تعمیراتش می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو
تعمیر ماشین لباسشویی دوو

خراب شدن قطعات کاسه نمد و بلبرینگ در دستگاه ماشین لباسشویی دوو

خراب شدن قطعه ی بلبرینگ در دستگاه ماشین لباسشویی daewoo می تواند با استفاده کردن نادرست از دستگاه و وجود بار اضافی در آن و سرویس نکردن دستگاه به وجود بیاید.

که برای تشخیص خراب شدن بلبرینگ اگر درام دستگاه را با دست بچرخانید و صداهای ناجور به گوش برسد احتمال خرابی وجود دارد که با درست نکردن این ایراد می توان به قطعات دیگری مانند شفت و سه نظام و دیگ آسیب بیشتری برساند.

که باید برای برطرف کردن این ایراد بهتر است با کمک تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین لباسشویی دوو عمل تعویض این قطعات صورت بگیرد و مشکلی در آینده به وجود نیاید.

مشاهده ی کثیفی بعد از اتمام کار شستشوی لباسها در ماشین لباسشویی دوو

در این مواقع که با این مشکل روبرو می شوید می تواند به علت انتخاب نادرست از برنامه ی شستشوی لباس ها با توجه به جنس لباس و مقدار کثیفی آنها عللی برای کثیف شستن لباس ها بشود.

گاهی هم با دمای کمتر لباسها شسته بشود ممکن است که به خوبی تمیز نشده باشد و با تنظیم دمای مناسب و برنامه ی درست با شستشوی تمیز لباسها روبرو باشید.

آبگیری نکردن آب در دستگاه ماشین لباسشویی دوو

اگر در زمانی با روشن کردن دستگاه ماشین لباسشویی دوو با آبگیری نکردن آن روبرو شدید باید در ابتدا شیلنگ ورودی آب را بررسی کرد و از مسدود شدن فیلتر و اتصالات شیلنگ دستگاه  اطمینان پیدا کنید که در پیدایش این مشکل نقش نداشته باشد.

پاره شدن شیلنگ دستگاه و پایین بودن فشار آب هم می تواند از دلایل آن باشد و اگر نتوانستید اشکال را برطرف کنید حتماً باید از کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی دوو برای رفع این ایراد کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو
تعمیر ماشین لباسشویی دوو

علت وجود صداهای ناهنجار در دستگاه ماشین لباسشویی دوو

از مشکلات متداول در دستگاه ماشین لباسشویی دوو می تواند وجود صداهای ناهنجار در دستگاه وقتی که شما می خواهید از آن استفاده کنید.

این صداها می تواند به خاطر وجود شی خارجی در داخل لباسها باشد که ممکن است در جیب لباس جا مانده باشد و یا به علت تراز نبودن دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد.

گاهی هم وجود بار کم در ماشین لباسشویی و یا ایراد در قطعه ی بلبرینگ دستگاه باعث تولید این صداهای ناهنجار خواهد بود.

اگر با بررسی کردن این موارد به نتیجه ایی نرسید و نتوانسیذ رفع عیب کنید باید با متخصصین حرفه ایی تعمیر ماشین لباسشویی دوو ارتباط برقرار کرده تا برای رفع عیب دستگاه شما اقدامات اولیه را انجام بدهند.

علت وجود بوی بد در دستگاه ماشین لباسشویی دوو

احتمال دارد در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی خود متوجه بوی بد از دستگاه بشوید  که می تواند به خاطر وجود مواد شوینده ایی که در دستگاه باقی مانده است و یا با بسته بودن دائم درب دستگاه که از خشک شدن درون آن جلوگیری خواهد کرد.

با ماندن رطوبت درون آن ایجاد بوی بد بکند ولی بهتر است که از مایع جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی استفاده کنید.

با قرار دادنش در داخل دستگاه و با تنظیم روی یک برنامه و بدون قرار دادن لباس در درون دستگاه آن را روشن کرده که هم جرمگیری بشود و هم بوی بد از بین برود.

ولی اگر با کنترل کردن این موارد نتوانستید این ایراد را برطرف کنید با کارشناسان ماشین لباسشویی دوو قرار بگذارید تا برای برطرف کردن آن اقدام کنند.

تعمیر و یا تعویض قطعه ی میکروسوئیچ دستگاه ماشین لباسشویی دوو

قفل درب دستگاه ماشین لباسشویی که همان میکروسوئیچ نام دارد که از وظایف آن قفل کردن درب است تا درب دستگاه به طور خودکار و ناگهانی باز نشود.

در صورت ایراد داشت این قطعه درب دستگاه باز و بسته نخواهد شد و گاهی از عملکرد دستگاه جلوگیری خواهد کرد و برنامه ی آن قابل اجرا نیست، که برای رفع عیب آن نیازمند تعمیرکاران خواهید بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا